B-klasa » Kraków II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 15, wczoraj: 42
ogółem: 458 622
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
Terminarz rozgrywek ligi: B - III KRAKÓW SENIORÓW
2010/2011 WIOSNA
| |||||
RUNDA II
| |||||
Kolejka: 14 w dniach 26-03-2011/27-03-2011
|
| ||||
92 | Tęcza Piekary | - Maszycanka Maszyce | 2011-03-26 | 15:00 | |
93 | Sportowiec Modlniczka | - Dragon Szczyglice | 2011-03-26 | 15:30 | |
94 | Potok Więckowice | - Fitball Szklary | 2011-03-27 | 14:00 | |
95 | Orzeł Bębło | - Francesco Olszanica | 2011-03-27 | 15:30 | |
96 | Orlęta Rudawa | - Iskra Czułów | 2011-03-26 | 15:30 | |
97 | Niegoszowianka Niegoszowice | - Iskra Radwanowice | 2011-03-27 | 16:00 | |
98 | Skała 2004 Skała | - Lot-Balice | 2011-03-27 | 15:00
| |
Kolejka: 15 w dniach 02-04-2011/03-04-2011 | |||||
99 | Skała 2004 Skała | - Tęcza Piekary | 2011-04-03 | 16:00 | |
100 | Lot-Balice | - Niegoszowianka Niegoszowice | 2011-04-03 | 14:00 | |
101 | Iskra Radwanowice | - Orlęta Rudawa | 2011-04-03 | 13:00 | |
102 | Iskra Czułów | - Orzeł Bębło | 2011-04-03 | 14:30 | |
103 | Francesco Olszanica | - Potok Więckowice | 2011-04-03 | 15:30 | |
104 | Fitball Szklary | - Sportowiec Modlniczka | 2011-04-02 | 15:30 | |
105 | Dragon Szczyglice | - Maszycanka Maszyce | 2011-04-02 | 15:00 | |
Kolejka: 16 w dniach 09-04-2011/10-04-2011 | |||||
106 | Tęcza Piekary | - Dragon Szczyglice | 2011-04-09 | 16:30 | |
107 | Maszycanka Maszyce | - Fitball Szklary | 2011-04-10 | 14:30 | |
108 | Francesco Olszanica | - Sportowiec Modlniczka | 2011-04-10 | 16:00 | |
109 | Potok Więckowice | - Iskra Czułów | 2011-04-09 | 16:30 | |
110 | Orzeł Bębło | - Iskra Radwanowice | 2011-04-09 | 16:00 | |
111 | Orlęta Rudawa | - Lot-Balice | 2011-04-09 | 14:00 | |
112 | Niegoszowianka Niegoszowice | - Skała 2004 Skała | 2011-04-10 | 16:00 | |
Kolejka: 17 w dniach 16-04-2011/17-04-2011 | |||||
113 | Niegoszowianka Niegoszowice | - Tęcza Piekary | 2011-04-17 | 16:00 | |
114 | Skała 2004 Skała | - Orlęta Rudawa | 2011-04-17 | 16:00 | |
115 | Lot-Balice | - Orzeł Bębło | 2011-04-16 | 16:00 | |
116 | Iskra Radwanowice | - Potok Więckowice | 2011-04-17 | 13:00 | |
117 | Iskra Czułów | - Sportowiec Modlniczka | 2011-04-17 | 14:30 | |
118 | Francesco Olszanica | - Maszycanka Maszyce | 2011-04-17 | 17:00 | |
119 | Fitball Szklary | - Dragon Szczyglice | 2011-04-17 | 12:30 | |
Kolejka: 18 w dniach 23-04-2011/24-04-2011 | ||||
120 | Tęcza Piekary | - Fitball Szklary | 2011-04-23 | 16:00 |
121 | Dragon Szczyglice | - Francesco Olszanica | 2011-04-23 | 16:00 |
122 | Maszycanka Maszyce | - Iskra Czułów | 2011-05-03 | 17:00 |
123 | Sportowiec Modlniczka | - Iskra Radwanowice | 2011-05-03 | 17:00 |
124 | Potok Więckowice | - Lot-Balice | 2011-04-23 | 14:00 |
125 | Orzeł Bębło | - Skała 2004 Skała | 2011-05-03 | 17:00 |
126 | Orlęta Rudawa | - Niegoszowianka Niegoszowice | 2011-05-03 | 17:30 |
Kolejka: 19 w dniach 30-04-2011/01-05-2011 | ||||
127 | Orlęta Rudawa | - Tęcza Piekary | 2011-04-30 | 17:30 |
128 | Niegoszowianka Niegoszowice | - Orzeł Bębło | 2011-05-01 | 17:00 |
129 | Skała 2004 Skała | - Potok Więckowice | 2011-05-01 | 17:00 |
130 | Lot-Balice | - Sportowiec Modlniczka | 2011-05-01 | 16:00 |
131 | Iskra Radwanowice | - Maszycanka Maszyce | 2011-04-30 | 17:30 |
132 | Iskra Czułów | - Dragon Szczyglice | 2011-05-01 | 14:30 |
133 | Francesco Olszanica | - Fitball Szklary | 2011-05-01 | 17:00 |
Kolejka: 20 w dniach 07-05-2011/08-05-2011 | ||||
134 | Tęcza Piekary | - Francesco Olszanica | 2011-05-07 | 18:00 |
135 | Iskra Czułów | - Fitball Szklary | 2011-05-08 | 14:00 |
136 | Dragon Szczyglice | - Iskra Radwanowice | 2011-05-07 | 17:00 |
137 | Maszycanka Maszyce | - Lot-Balice | 2011-05-08 | 17:30 |
138 | Sportowiec Modlniczka | - Skała 2004 Skała | 2011-05-08 | 17:00 |
139 | Potok Więckowice | - Niegoszowianka Niegoszowice | 2011-05-07 | 17:30 |
140 | Orzeł Bębło | - Orlęta Rudawa | 2011-05-07 | 17:30 |
Kolejka: 21 w dniach 14-05-2011/15-05-2011 | ||||
141 | Orzeł Bębło | - Tęcza Piekary | 2011-05-14 | 18:00 |
142 | Orlęta Rudawa | - Potok Więckowice | 2011-05-14 | 18:00 |
143 | Niegoszowianka Niegoszowice | - Sportowiec Modlniczka | 2011-05-15 | 16:30 |
144 | Skała 2004 Skała | - Maszycanka Maszyce | 2011-05-15 | 18:00 |
145 | Lot-Balice | - Dragon Szczyglice | 2011-05-14 | 18:00 |
146 | Iskra Radwanowice | - Fitball Szklary | 2011-05-14 | 18:00 |
147 | Iskra Czułów | - Francesco Olszanica | 2011-05-15 | 14:30 |
Kolejka: 22 w dniach 21-05-2011/22-05-2011 |
| |||||||
148 | Tęcza Piekary | - Iskra Czułów | 2011-05-21 | 18:00 |
| |||
149 | Francesco Olszanica | - Iskra Radwanowice | 2011-05-22 | 18:00 |
| |||
150 | Fitball Szklary | - Lot-Balice | 2011-05-21 | 14:00 |
| |||
151 | Dragon Szczyglice | - Skała 2004 Skała | 2011-05-21 | 18:00 |
| |||
152 | Maszycanka Maszyce | - Niegoszowianka Niegoszowice | 2011-05-22 | 18:00 |
| |||
153 | Sportowiec Modlniczka | - Orlęta Rudawa | 2011-05-22 | 17:00 |
| |||
154 | Potok Więckowice | - Orzeł Bębło | 2011-05-21 | 14:30 |
| |||
Kolejka: 23 w dniach 28-05-2011/29-05-2011 |
| |||||||
155 | Potok Więckowice | - Tęcza Piekary | 2011-05-28 | 18:00 |
| |||
156 | Orzeł Bębło | - Sportowiec Modlniczka | 2011-05-28 | 18:00 |
| |||
157 | Orlęta Rudawa | - Maszycanka Maszyce | 2011-05-28 | 18:00 |
| |||
158 | Niegoszowianka Niegoszowice | - Dragon Szczyglice | 2011-05-29 | 16:30 |
| |||
159 | Skała 2004 Skała | - Fitball Szklary | 2011-05-29 | 17:00 |
| |||
160 | Lot-Balice | - Francesco Olszanica | 2011-05-28 | 17:00 |
| |||
161 | Iskra Radwanowice | - Iskra Czułów | 2011-05-29 | 17:30 |
| |||
Kolejka: 24 w dniach 04-06-2011/05-06-2011 |
| |||||||
162 | Tęcza Piekary | - Iskra Radwanowice | 2011-06-05 | 18:00 |
| |||
163 | Iskra Czułów | - Lot-Balice | 2011-06-05 | 11:00 |
| |||
164 | Francesco Olszanica | - Skała 2004 Skała | 2011-06-05 | 18:00 |
| |||
165 | Fitball Szklary | - Niegoszowianka Niegoszowice | 2011-06-05 | 16:00 |
| |||
166 | Dragon Szczyglice | - Orlęta Rudawa | 2011-06-08 | 18:00 |
| |||
167 | Maszycanka Maszyce | - Orzeł Bębło | 2011-06-05 | 18:00 |
| |||
168 | Sportowiec Modlniczka | - Potok Więckowice | 2011-06-05 | 17:00 |
| |||
Kolejka: 25 w dniach 11-06-2011/12-06-2011 |
| |||||||
169 | Sportowiec Modlniczka | - Tęcza Piekary | 2011-06-12 | 18:00 |
| |||
170 | Potok Więckowice | - Maszycanka Maszyce | 2011-06-12 | 18:00 |
| |||
171 | Orzeł Bębło | - Dragon Szczyglice | 2011-06-12 | 18:00 |
| |||
172 | Orlęta Rudawa | - Fitball Szklary | 2011-06-12 | 18:00 |
| |||
173 | Niegoszowianka Niegoszowice | - Francesco Olszanica | 2011-06-12 | 18:00 |
| |||
174 | Skała 2004 Skała | - Iskra Czułów | 2011-06-12 | 18:00 |
| |||
175 | Lot-Balice | - Iskra Radwanowice | 2011-06-12 | 18:00 |
| |||
Kolejka: 26 w dniach 18-06-2011/19-06-2011 | ||||||||
176 | Tęcza Piekary | - Lot-Balice | 2011-06-18 | 17:00 | ||||
177 | Iskra Radwanowice | - Skała 2004 Skała | 2011-06-18 | 17:00 | ||||
178 | Iskra Czułów | - Niegoszowianka Niegoszowice | 2011-06-18 | 17:00 | ||||
179 | Francesco Olszanica | - Orlęta Rudawa | 2011-06-18 | 17:00 | ||||
180 | Fitball Szklary | - Orzeł Bębło | 2011-06-18 | 17:00 | ||||
181 | Dragon Szczyglice | - Potok Więckowice | 2011-06-18 | 17:00 | ||||
182 | Maszycanka Maszyce | - Sportowiec Modlniczka | 2011-06-18 | 17:00 |
Ostatnia kolejka 3 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Orlęta Rudawa | 1:5 | Bronowicki Kraków |
2015-09-05, 16:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 4 | ||||||||||||||||||
|
Treningi Seniorów
WTOREK
18.30
CZWARTEK
18.30