LKS Orlęta Rudawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 14, wczoraj: 22
ogółem: 300 060

statystyki szczegółowe

Kalendarium

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

04

06-2017

niedziela

05

06-2017

pon.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

PUCHAR STAROSTY

  • autor: SKMPA-KC, 2011-07-01 16:50

1 WYNIKI:

 

Trzebol Wielkie Drogi (B) - Piast Wołowice (A) 3-8 (1-4),
Błękitni Modlnica (A) - Polonia Więcławice (C) 5-0 (2-0),
Victoria Smroków (C) - Strażak Sułkowice (C) 0-5,
Płomień II Jerzmanowice (C) - Potok Więckowice (B) 4-1;

Błękitni Czułówek (C) - Galicja Raciborowice (B) 3-4,
Cobra Wężerów (C) - Jutrzenka Giebułtów (A) 1-8,
Wisła Czernichów (C) - Sportowiec Modlniczka (B) 0-2 (0-2),
Orzeł Bębło (B) - Orzeł Iwanowice (B) 1-6,
Sparta Przeginia Duchowna (C) - Gajowianka Gaj (B) 1-7
Strażak Goszcza (A) - Czarni 03 Grzegorzowice (B) 4-2
Juvenia Prandocin (B) - LKS Niedźwiedź (A) 2-1
Orlęta Rudawa (B) - Maszycanka Maszyce (B) 8-1
Bibiczanka Bibice (A) - Sparta Skrzeszowice (B) 10-3

Start Kamień (A Chrzanów) - Prądnik Sułoszowa (A Olkusz) 7-2

 

PRZESZLI DALEJ:

Piast Wołowice / A

Błękitni Modlnica / A

Strażak Sułkowice / C

Płomień II Jerzmanowice /C

Galicja Raciborowice /B

Jutrzenka Giebułtów /A

Sportowiec Modlniczka /B

Orzeł Iwanowice /B

Gajowianka Gaj /B

Strażak Goszcza /A

Juvenia Prandocin /B

Orlęta Rudawa  /A

Bibiczanka Bibice /A

Start Kamień /A

 

Losowanie  następnej rundy Pucharu starosty w  Wtorek (05.07.2011)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [940]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Novi Narama 3:2 Wawel Kraków
Wisła Rząska 0:0 Bieżanowianka Kraków
Orlęta Rudawa 1:5 Bronowicki Kraków
Topór Alekcandrowice Płomień 2010 Jerzmanowice
AP Kmita II Zabierzów Błękitni II Modlnica
Promos Polonia Nowa Huta Potok Więckowice

Ostatnie spotkanie

Orlęta RudawaBronowicki Kraków
Orlęta Rudawa 1:5 Bronowicki Kraków
2015-09-05, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Bieżanowianka Kraków - Novi Narama
Potok Więckowice - Orlęta Rudawa
Płomień 2010 Jerzmanowice - AP Kmita II Zabierzów
Wisła Rząska - Topór Alekcandrowice
MKS Skała 2004 - Wawel Kraków
Błękitni II Modlnica - Promos Polonia Nowa Huta

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Treningi

 

Treningi Seniorów

 

 

WTOREK

18.30

 

CZWARTEK

18.30

 

 

 

 

 

Sport.pl