LKS Orlęta Rudawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 60, wczoraj: 36
ogółem: 318 657

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Paweł Zięba obrońca 3 0 0 0 2 0 255 85
2. Damian Augustynek obrońca/pomocnik 2 0 0 0 0 0 23 12
3. Szymon Kamień pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 60 60
4. Marek Karoń obrońca 3 2 0 0 0 0 270 90
5. Maciej Kołodziejczyk napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Bartosz Małodobry pomocnik 3 0 0 0 0 1 190 64
7. Kamil Matysik obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Piotr Mazur bramkarz 3 0 0 0 0 0 270 90
9. Józef Molik napastnik 4 2 0 0 0 0 360 90
10. Piotr Rogóż napastnik 3 0 0 0 0 0 180 60
11. Michał Skrabel pomocnik 3 0 0 0 0 1 265 89
12. Karol Stopa napastnik 3 0 0 0 0 0 138 46
13. Paweł Szajnowski obrońca/pomocnik 2 0 0 0 0 0 170 85
14. Arkadiusz Wąchal obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 48 48
15. Łukasz Zięba obrońca 3 0 0 0 0 0 270 90
16. Piotr Augustynek pomocnik 3 0 0 0 0 0 205 69
17. Wacław Funek pomocnik 4 1 0 0 0 0 290 73
18. Mateusz Korbiel bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Paweł Patej pomocnik 3 0 0 0 0 0 270 90
20. Michał Pieńkowski obrońca 2 0 0 0 0 0 180 90
21. Adam Stopa bramkarz 3 0 0 0 0 0 113 38
22. Sylwester Król pomocnik 1 0 0 0 0 0 90 90
23. Roman Jacak napastnik 1 0 0 0 0 0 45 45
24. Marek Lewiński pomocnik 1 0 0 0 0 0 90 90

Sztab szkoleniowy

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Krzysztof Bodurka obrońca 0 0 0 0 0 0 0
2. Piotr Brachowski napastnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Rafał Janik obrońca 0 0 0 0 0 0 0
4. Adrian Kuhfeldt pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
5. Krzysztof Roszak napastnik 0 0 0 0 0 0 0
6. Marcin Tataruch obrońca 0 0 0 0 0 0 0
7. Zbigniew Wietecha obrońca 0 0 0 0 0 0 0
8. Bartosz Żebrowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Łukasz Nowak obrońca 0 0 0 0 0 0 0
10. Piotr Jawień napastnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Krzysztof Baster napastnik 0 0 0 0 0 0 0
12. Paweł Pilch napastnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Adam Miazga pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Jan Barczyk pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
15. Mateusz Paluszewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
16. Zbigniew Koźbiał obrońca 0 0 0 0 0 0 0
17. Tomasz Wąskalski napastnik 0 0 0 0 0 0 0
18. Kamil Bator obrońca 0 0 0 0 0 0 0
19. Krzysztof Dobrzański bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
20. Tomasz Mazur pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
21. Krzysztof Rudzki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
22. Krzysztof Krawczyński napastnik 0 0 0 0 0 0 0
23. Przemysław Hrabia pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
24. Kamil Polański napastnik 0 0 0 0 0 0 0
25. Krzysztof Golec obrońca 0 0 0 0 0 0 0
26. Bartosz Sztajer pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
27. Sebastian Urbanczyk pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
28. Grzegorz Knap napastnik 0 0 0 0 0 0 0
29. Mariusz Bijak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
30. Łukasz Wrzosek obrońca 0 0 0 0 0 0 0
31. Tomasz Woźniak obrońca 0 0 0 0 0 0 0
32. Łukasz Śliwiński obrońca 0 0 0 0 0 0 0
33. Tomasz Kostrz bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
34. Paweł Chochół pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
35. Michał Pietruszka pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
36. Jarosław Bargiel napastnik 0 0 0 0 0 0 0

Zegar

Reklama

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Novi Narama 3:2 Wawel Kraków
Wisła Rząska 0:0 Bieżanowianka Kraków
Orlęta Rudawa 1:5 Bronowicki Kraków
Topór Alekcandrowice Płomień 2010 Jerzmanowice
AP Kmita II Zabierzów Błękitni II Modlnica
Promos Polonia Nowa Huta Potok Więckowice

Ostatnie spotkanie

Orlęta RudawaBronowicki Kraków
Orlęta Rudawa 1:5 Bronowicki Kraków
2015-09-05, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Bieżanowianka Kraków - Novi Narama
Potok Więckowice - Orlęta Rudawa
Płomień 2010 Jerzmanowice - AP Kmita II Zabierzów
Wisła Rząska - Topór Alekcandrowice
MKS Skała 2004 - Wawel Kraków
Błękitni II Modlnica - Promos Polonia Nowa Huta

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Treningi

 

Treningi Seniorów

 

 

WTOREK

18.30

 

CZWARTEK

18.30

 

 

 

 

 

Sport.pl